субота, 28 травня 2016 р.

Чому потрібно здавати батарейки на переробка

Чому потрібно здавати батарейки?


На кожній батарейці є маркування, яке попереджає про небезпеку її викидання разом із звичайним сміттям. Адже в звичайних батарейках є багато токсичних елементів, які здатні сильно забруднити навколишнє середовище.

четвер, 17 березня 2016 р.

Чому варто поважати вегетаріанців? (Екологічне вегетаріанство)

Про вегетаріанців всі чули і всі знають. Це люди, які не їдять тварин.

 Але, що корисного вони роблять природі? Відмова від м'яса корисна для природи адже виробництво м'ясної продукції дуже затратне.

Методи, які застосовують для вирощування тварин сприяє вирубці лісів, забруднення повітря, води, знищення родючих грунтів, глобальному потеплінню.

Година Землі

Година Землі (англ. Earth Hour) — щорічна міжнародна подія, започаткована WWF (World Wide Fund for Nature, Всесвітнім фондом природи), котра проводиться останньої суботи березня, і закликає людей, організації та комерційні установи вимкнути необов'язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети. Вперше подія була організована Всесвітнім фондом природи Австралії та виданням The Sydney Morning Herald у 2007 році, та отримала світову підтримку у 2008.

неділя, 6 березня 2016 р.

Вісім екологічних проблем України

1. Неякісна вода
Як відомо, організм людини на сімдесят відсотків складається з води, тому вона відіграє одну з найважливіших ролей у житті організму. Проте 80% населення України використовує в своєму житті воду з поверхневих джерел, а екологічний стан цих вод з кожним роком погіршується.

Екологічна криза. Продовольчі бунти.


Екологічна криза. Продовольчі бунти. Світ потрясають фінансові й економічні кризи. Війна за енергетичні ресурси дедалі відчутніша… Це не анонс фантастичного фільму. На жаль, це наша дійсність. 

Індустріалізм з його паровими трубами і поточними лініями, як бачимо, попри свою прогресивність, виявився тупиковим шляхом розвитку. Елвін

Операція "Першоцвіт"

Останніми роками кількість первоцвітів в Україні значно скоротилася. Це відбувається внаслідок господарського освоєння місць зростання первоцвітів, намагання окремих людей перетворити їх на засіб заробітку. . 
Кожна частина рослини відповідає за виконання певних функцій, порушення яких призводить до її загибелі. Хоч у деяких місцях нашого краю первоцвіти є досить поширеними, та загалом вони є рідкісними. Важких непоправних втрат завдає масовий збір першоцвітів – підсніжника, конвалії, проліска, цикламена та крокусу, що призводить до послаблення, а у невеличких місцезростаннях до повного пригнічення насіннєвого поновлення. Цінні першоцвіти занесені до Червоної книги України і будь-який збір їх або пошкодження суворо забороняється.


Органічні продукти


Органічні і агроекологічні методи ведення сільського господарства , як правило  більш здорові для грунту,  менше забрудненюють навколишнє середовище і краще захищають екосистеми , ніж традиційні методи вирощування. Тим НЕ менше, вчені тільки нещодавно виявили , що органічні продукти також корисні для їдців.